ZOOYOO Спортови на Вода Ѕид Налепници за Сурфање Отстранлив Винил Ѕид Decals Дома Декор За Дневна Соба Детска Соба Декорација
Ново - 45 %

ZOOYOO Спортови на Вода Ѕид Налепници за Сурфање Отстранлив Винил Ѕид Decals Дома Декор За Дневна Соба Детска Соба Декорација

Залиха
DEN 500.64
DEN 276.00
Износот:


Производот се Покаже и Детали

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
47cmx43cm M, 33cmx30cm S, 66cmx59cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B182
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Спортови На Вода Ѕид Налепници За Сурфање Отстранлив Винил Ѕид Decals
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Поврзани производи