Airproof Тенџере Сребро од Нерѓосувачки Челик, Тутун Може да Humidor Овлажнител Печат Влага Тенџере за Плевел Билка Тутун Пушат Наргиле Мелница
Ново - 5 %

Airproof Тенџере Сребро од Нерѓосувачки Челик, Тутун Може да Humidor Овлажнител Печат Влага Тенџере за Плевел Билка Тутун Пушат

Залиха
DEN 383.52
DEN 364.00
Износот:


5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница US $ 6.99 /парче

Декларираните карактеристики

боја:
12cm, 17cm, 9cm
Број На Модел На:
16-18-
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
LST

Поврзани производи