VCGT160402/VCGT160404/VCGT160408-AK H01,карбид Вртење Инсерти За Алуминиум И Бакар , Намена Возило Струг Сечилото
Ново - 0 %

VCGT160402/VCGT160404/VCGT160408-AK H01,карбид Вртење Инсерти За Алуминиум И Бакар , Намена Возило Струг Сечилото

Залиха
DEN 1001.28
DEN 1001.00
Износот:


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Декларираните карактеристики

Вметнете Ширина(mm):
10PCS, 50PCS, 100PSC
Агол:
VCGT16040208 АК-H01, VCGT16040202 АК-H01, VCGT160412 АК-H01, VCGT16040204 АК-H01
Обложување:
no
Тврдост:
43hrc
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
VCGT16040208/VCGT16040204/VCGT16040212

Поврзани производи