Екранот На Samsung Galaxy S4 Mini i9190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка За Галакси i9195 i9192
Ново - 15 %

Екранот На Samsung Galaxy S4 Mini i9190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка За Галакси i9195 i9192

Залиха
DEN 2376.96
DEN 2020.00
Износот:


Екранот На Samsung Galaxy S4 mini i9190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка За Галакси i9195 i9192
Опис :
1. Оваа стока е замени екранот
2. На овој линк е вклучуваат : Еден компјутери на екранот ;збир на Алатки ;На Лепак
3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Бесплатен Превозот И Следење На Број
Напомена :
1. Проверете го моделот на вашиот телефон ,не го купи ред
2. Ве молиме не држи го на вашиот телефон пред да тест на екранот за да можат да работат
3. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
Вистински Слики :
Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот

Декларираните карактеристики

боја:
LCD Само Сино, LCD Само Бели, LCD Само Црна, LCD Со Сина Рамка, LCD Со Рамка Бела, LCD Со Црна Рамка
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
960x540
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Samsung
Број На Модел На:
за S4 mini
Број На Модел На:
за S4 mini
боја:
Црна/Бела/Сино
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за i9190 екранот
функцијата 2:
за i9190 lcd дисплеј
Големина:
4.3 inch

Поврзани производи