жица 1mm 80M трговија на Големо Црно Восок Памук Ѓердан Мозок ** Восок Тема Полиестер Кабелот Ѓердан Јаже
Ново - 5 %

жица 1mm 80M трговија на Големо Црно Восок Памук Ѓердан Мозок ** Восок Тема Полиестер Кабелот Ѓердан Јаже

Залиха
DEN 111.84
DEN 106.00
Износот:


5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.56
/пакет US $ 0.90
/парче US $ 0.35
/парче US $ 1.16
/пакет US $ 1.08
/пакет US $ 1.26
/парче US $ 0.57
/парче US $ 0.70
/парче US $ 0.50
/парче US $ 1.98
/парче US $ 1.48
/пакет US $ 1.00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Материјал :
Имајте на ум.
Имајте на ум.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Имајте на ум.
Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат,било инциденти ќе бидат решени.
Пакување Детали

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Најлон
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Број На Модел На:
diy000577

Поврзани производи