Деветтата Светска 10 во 1 Мултифункционален Електричар Водоводџија Комунални Крст Вклучите Клуч Универзален Клуч клуч алатки

Деветтата Светска 10 во 1 Мултифункционален Електричар Водоводџија Комунални Крст Вклучите Клуч Универзален Клуч клуч алатки

Залиха
DEN 552.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
МК-39
Тип:
вртежен момент клуч
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален,Мини

Поврзани производи