2017 Нови Платно Жените Патни Торби Багаж Duffel Торба Голем Капацитет Женски Торба Едноставна Мажите Патуваат Торба Bolsa Де Viagem
Ново - 49 %

2017 Нови Платно Жените Патни Торби Багаж Duffel Торба Голем Капацитет Женски Торба Едноставна Мажите Патуваат Торба Bolsa Де

Залиха
DEN 1439.04
DEN 734.00
Износот:


Голем Капацитет Жените Патна торба Водоотпорен Најлон Багаж Duffle Чанти Куфер Патуваат Рамо Tote malas де viagem
големина на : Мали Димензии : 47cm*17cm*26cm
Големи Димензии : 51cm*20cm*28cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Патни Торби
Стил:
Моден
Објектот Должина:
51cm
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
28cm
Објектот Тежина:
0.75kg
Број На Модел На:
жените патни торби
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
NIYOBO
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Шаблон Тип:
Леопард
Материјал Состав:
Платно
патна торба:
Патување Duffle
Повод:
Разноврсна
Објектот Ширина:
20cm

Поврзани производи