12pcs/постави Силикони чевли чипка Еластична Пластична Мрзливи Без Вратоврска Слободни Вратоврска Стрелка Shoelaces за Спортски Чевли Патики Маски Сабо
Ново - 44 %

12pcs/постави Силикони чевли чипка Еластична Пластична Мрзливи Без Вратоврска Слободни Вратоврска Стрелка Shoelaces за Спортски

Залиха
DEN 142.08
DEN 80.00
Износот:


Функција : * 1 Lot=12pcs * Материјал : Силикон * Нема мало кутија,безбедно спакувани во ПП торба.
Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Shoelaces
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Не врзуваат Еластичен
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
L280041001
Бренд Име:
Leemeimei
силиконски lacci:
shoelaces еластична силикони
силикон shoelaces:
shoelaces силикони
lacci scarpe силикони:
lacet chaussure rond
lacci силикони:
децата shoelaces
cordones zapatos:
lacet en силикони
lacets elastique chaussure:
cordones zapatilla
lacet chaussure:
cordones silicona zapatillas
lacet elastique се прелива chaussure:
lacet силикони
ayakabi erkek:
cordones став zapatillas
schoenveters:
lacci scarpe elastici

Поврзани производи