Моден Сјајот Лажни Ноктите Совети на Дип Парпл, Бонбони Лажни Ноктите Рамен Врвот Pess На Нокти Маникир Алатки 24Pcs N0100S
Ново - 35 %

Моден Сјајот Лажни Ноктите Совети на Дип Парпл, Бонбони Лажни Ноктите Рамен Врвот Pess На Нокти Маникир Алатки 24Pcs N0100S

Залиха
DEN 61.44
DEN 40.00
Износот:

Моден Сјајот Лажни Ноктите Совети на Дип Парпл, Бонбони Лажни Ноктите Рамен Врвот Pess На Нокти Маникир Алатки 24 Pcs N0100 S
Производ Детали :
Пакетот вклучува : 1sheet ( 24pcs) ноктите
Моден нов дизајн мат лажни нокти, погодна за девојки, жени, студенти, ОЛ. Лесно да се DIY и носат.
Answer : ___________________________ Note : пакет само вклучувајќи ноктите, БЕЗ ЛЕПАК ВНАТРЕ.
ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Ноктите Совети
Големина:
Flat False Nails
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
11.3 мм-18mm
Ноктите Ширина:
7mm-14mm
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Поврзани производи