Leyden 304SUS Нерѓосувачки Челик Двојно Крпа Носителот Круг Модерна Крпа Железнички Ѕид Монтирани Црна Крпа Бар Рек Бања Прибор
Ново - 42 %

Leyden 304SUS Нерѓосувачки Челик Двојно Крпа Носителот Круг Модерна Крпа Железнички Ѕид Монтирани Црна Крпа Бар Рек Бања Прибор

Залиха
DEN 3516.96
DEN 2040.00
Износот:


Функција :
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.
Уникатна и Едноставна полски Насочат Дизајн, концизен, практични и совршен за модерна бања.
Модерната Црна Боја заврши површина го прави да изгледа сјајна и убава и отпорни против ' рѓа, оксидација, scrape.
Овој производ е направен од висок квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, кој е траен и стабилен за да го користите и ги заштитува против ' рѓа и корозија.
Пакет Се Вклучени :
1* Крпа Бар
1* Инсталација На Пакетот
1* Инсталација Настава
Плаќање
Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно.)
Предмети ќе биде предаден во 5 работни дена по уплатата.
Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција
Доаѓа со 1 година на производство гаранција;
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контактирајте со нас
Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Повратни информации
Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати( ако ги има).
За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број( tax file number) па taht се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Leyden
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
60cm
Број На Модел На:
LY17092803HYS
Тип:
Крпа Барови
Функција:
Монтажа На Ѕид
Површина По Завршувањето:
црна боја
Големина:
L60.5 x W13 x H5 cm/ L23.8 x W5.1 x H1.97 inch
Стил:
Модерна
Обликот:
Круг

Поврзани производи