3d печатач млазницата сите-метал V6 млазницата M6 навој месинг млазницата 0.4 mm 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.75 mm 3мм потрошен материјал
Ново - 1 %

3d печатач млазницата сите-метал V6 млазницата M6 навој месинг млазницата 0.4 mm 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.75 mm 3мм потрошен

Залиха
DEN 9.12
DEN 9.00
Износот:


Тип : V6 месинг млазницата
Големина : 0.4 mm , 0.6 mm , 0.8 mm , 1.0 mm , 1.2 mm
Материјал : Месинг
Се применуваат за : 1.75 mm или 3мм
Пакет содржина : 1pcs млазницата
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID

Декларираните карактеристики

Големина:
0.4mm for 1.75mm, 0.6mm for 1.75mm, 0.8mm for 1.75mm, 1.0mm for 1.75mm, 1.2mm for 1.75mm, 0.4mm for 3.0mm, 0.6mm for 3.0mm, 0.8mm for 3.0mm, 1.0mm for 3.0mm, 1.2mm for 3.0mm
Тип На Објект:
Млазницата
Број На Модел На:
V6
Бренд Име:
линк cnc

Поврзани производи