Метални Челични Умре Мувла Внатрешен Дијаметар 5-39mm за Метал Grommet Машина Рака Притиснете претходно биле вклучени Место Snap Копчето Мувла Алатка Одговара
Ново - 5 %

Метални Челични Умре Мувла Внатрешен Дијаметар 5-39mm за Метал Grommet Машина Рака Притиснете претходно биле вклучени Место

Залиха
DEN 576.00
DEN 547.00
Износот:


Метални Челични Умре Мувла Внатрешен Дијаметар 5-39mm за Метал Grommet Машина Рака Притиснете претходно биле вклучени Место Snap Копчето Мувла Алатка Одговара

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Метал Тип:
Железо
Функција:
Претходно биле вклучени алатки
Техника:
позлата
Големина:
5-39mm
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
2017101001
is_customized:
Yes

Поврзани производи