1Pc Виножито Камелеон Нерѓосувачки Челик Веѓа Режа Tweezer Лицето Коса Смена Eyelash Клип Шминка Алатка

1Pc Виножито Камелеон Нерѓосувачки Челик Веѓа Режа Tweezer Лицето Коса Смена Eyelash Клип Шминка Алатка

Залиха
DEN 71.52
Износот:


Спецификација :
Количина : 1 компјутер
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Како на сликата покажува
Големина : Како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 Компјутер Веѓа Режа/Tweezer
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Chameleon виножито ефект
Корисно за веѓа и отстранување на влакна на лицето
Погоден за професионална и домашна употреба!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
веѓа тример
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ABA41227
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Големина:
approx. 8.7cm*4.2cm

Поврзани производи