Aceworks Куче Стапало Мушка Сребро 925 Шарм за Нараквици Одлуки Наоѓање на Сребро Spacer Монистра Европската Мушка Буци Шупливи
Ново - 20 %

Aceworks Куче Стапало Мушка Сребро 925 Шарм за Нараквици Одлуки Наоѓање на Сребро Spacer Монистра Европската Мушка Буци

Залиха
DEN 247.68
DEN 198.00
Износот:


Снабдувач
Silverworks
Точка Бр.
LH141
Точка Име
Pendant& шарм
Тежина
1.11 g
Големина
7.6*6.3 mm
Занает
Тајландски сребро.
Боја
Антички Сребрен
MOQ
1 КОМПЈУТЕР
Des
Сребро spacer монистра,европската монистра,буци монистра,сребро шарм за нараквици,голема дупка,шупливи надвор,diy,накит правење на резерви
Плаќање
Alipay
Превозот
Кина пост, E-колет, Fedex
ETA
3-7days
Пакување
1 компјутер/opp вреќа, 10 компјутери/внатрешниот 1 торба, цел/картон пакет
Според условот на купувачи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LH141
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Шарм Тип:
стапалки
Накит Тип:
монистра или Уроци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
боја:
антички сребрен
Материјал:
925 сребрен
Употреба:
Одговара на Европската Змија Шарм Нараквици Алки Накит DIY Одлуки
Големина на дупка:
5mm

Поврзани производи