4Pieces РК Автомобил Гуми Rim Тркала Пневматици 170mm*85mm Хексагонални Адаптер 17mm За Далечинска Контрола Автомобили 1/8 Nitro Чудовиште Камион Baja

4Pieces РК Автомобил Гуми Rim Тркала Пневматици 170mm*85mm Хексагонални Адаптер 17mm За Далечинска Контрола Автомобили 1/8 Nitro

Залиха
DEN 1435.20
Износот:

4 Pieces РК Автомобил Гуми Rim Тркала Пневматици 170mm*85mm Хексагонални Адаптер 17mm За Далечинска Контрола Автомобили 1/8 Nitro Чудовиште Камион Baja
Добредојдовте на хоби Зона.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,За било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. Убав ден на сите вас : ) Име : 1/8 Чудовиште Тркало&Гума Поставена Дијаметар : 170mm Широк : 85mm Хексагонална зглобови : 17 mm Пакет : 4 парчиња
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
170*85*17mm
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
810021
РК Делови и Accs:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми

Поврзани производи