DC 12V 3А Следи Напојување Надзор Камера Водоотпорен Адаптер За Ip Камера /AHD Камера/видео надзор Камера

DC 12V 3А Следи Напојување Надзор Камера Водоотпорен Адаптер За Ip Камера /AHD Камера/видео надзор Камера

Залиха
DEN 456.00
Износот:


Мала тежина, ниска температура. Влезен напон : AC глобална напојување за AC100-240 V 50 / 60 HZ Излез напон : DC DC12 V Излезна Струја : 2 A/3А/4А - /5 A 12 V2 A следи посветен на напојување, нога 2 A, со магнетни. IC програма,IC програма моќ, моќ е постабилна. Ви препорачуваме да го следат корисникот, одберете висок квалитет на напојување, напојување директно ја детерминира следење на резултатите. Следење посветен во куќата моќ, печат, внатрешни префрлување кола на електронски компоненти

1.Руската Федерација : 7-22 дена Од RETS-Експрес
2.Бразил : 15-30 дена E-Пакет
3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 7-15 дена или ЕМС E-Пакет
4.Југоисточна Азија : 7-15 дена E-пакет или Сингапур Пост
5.Централна Азија и Јужна Азија : 7-20days Кина пост
6.Западна Азија (Израел) : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
7.Сад и Канада : 7-15 дена E-Пакет
8.Европа : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 7-15 дена E-Пакет
Напомена :
ние само го помина два дена (48 часа) за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!
Пријателски Потсетување :
ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPS-от,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во Aliexpress.Ние ќе се пресмета дополнителни превозот за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме!

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
НИ ПРИКЛУЧОКОТ, ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ, АУ ПРИКЛУЧОКОТ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ПРИКЛУЧОК
Број На Модел На:
TP-P03A
Бренд Име:
TVPSii
моќност:
12V 3А
Влезен Напон:
AC ГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100-240V 50 / 60HZ
Излезниот Напон:
DC12V

Поврзани производи