Мотоцикл Dirt Bike Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Линија Бензински Цевка за Kawasaki KTM MOTO GUZZI MV Suzuki BMW Ducati Јамаха R6

Мотоцикл Dirt Bike Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Линија Бензински Цевка за Kawasaki KTM MOTO GUZZI MV Suzuki BMW

Залиха
DEN 94.08
Износот:


Функција :
Answer : ___________________________ Note : производот е лого
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Гума
Објектот Боја : зелена
Бои : зелена/бела/розова/жолта/сина/портокал
Количина : едно парче
Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Материјал : Гума Должина : 100cm Надвор Кол : 0.8 cm Внатре Кол : 4.5-4.6 мм,Може да се прошири на 5.0-5.1 мм За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli..
мотоцикл Универзална додатоци
за Suzuki : GSF650 Разбојник 2007 GSF 650 07 gsxr600
за Yamaha : we250 R yzf-R6 2013 x-max 2015 yzr-р yzf-r1 2014yz 19100y вит ybr25 tmax ......
Пакетот Вклучува : 1 парче на Мотоцикл Гума Гориво Линија
Answer : ___________________________ Note :
Како што знаеме,ова е промотивни производи, и ние ќе го избра обичните испорака, без следење на информации. Под нормални околности, пристигнување време е за 30 - 60 дена.
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Декларираните карактеристики

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Розова, Жолта, Зелена
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
е coustomized:
Yes
Објектот:
мотор гориво црево
Fitment:
повеќето мотокрос

Поврзани производи