ТОПЛА Продажба LED ПИР Инфраред Откривање Сензор за Движење Дома Вратата, Клучалката Светлина Светилка
Ново - 25 %

ТОПЛА Продажба LED ПИР Инфраред Откривање Сензор за Движење Дома Вратата, Клучалката Светлина Светилка

Залиха
DEN 228.96
DEN 172.00
Износот:

ТОПЛА Продажба LED ПИР Инфраред Откривање Сензор за Движење Дома Вратата, Клучалката Светлина Светилка Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Функцијата уреди со покажувач на владата : во човечкото тело инфраред сензор уреди со покажувач на контрола : photosensitive сензор (ноќна работа, дење екранот во мирување) Сензор чувствителен агол : 60 степени Сензор Чувствителни Растојание : 3 m Моќ : 1.5 V, 1 PCS "АА" Lr06 или батерија (не вклучувајќи производ вклучени) ЛЕР : Висока Осветленост Бела LED ДИОДА број : 4 ѕвезди LED живот : 100,000 часа Задоцнување време : луѓето во времето, светлината е светла, луѓето ја напуштат, светлината ќе биде одложен за 5 секунди, автоматски да го изгаснат Режим на струја : животниот век на Батеријата : употребата на високи перформанси Lr06 батерија може да работи за повеќе од 6 месеци (3-5 пати / ден) 1.5 V, 1 PCS "АА" Lr06 или батерија (не се вклучени) инсталација метод се Користи двострано лепило (фабрика подарок) Употреба М3.0 X20 mm завртки за да се обезбеди база (завртки се бара)
Производство опис

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Wattage:
6-10W
Енергија:
Движење
сертификација:
CE,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
AC,Сува Батеријата
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
CA00205
Бренд Име:
Free_on
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
проектор
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Обликот:
картичка
Напон:
1.5V

Поврзани производи