Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,француски Булдог куче Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Модел Кристал
Ново - 5 %

Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,француски Булдог куче Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Модел Кристал

Залиха
DEN 475.20
DEN 452.00
Износот:


Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5mm
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
По монтажа подобар изглед . Се надевам дека ќе може да заврши наскоро

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 25x25cm
Бренд Име:
kokoer
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30

Поврзани производи