Fluorocarbon Риболов Линија Крап 50M 100M Супер Силен Лидер на Карбонски Влакна Saltwater Летаат Риболов Линија Monofilament
Ново - 10 %

Fluorocarbon Риболов Линија Крап 50M 100M Супер Силен Лидер на Карбонски Влакна Saltwater Летаат Риболов Линија Monofilament

Залиха
DEN 244.80
DEN 220.00
Износот:


100% Fluorocarbon Риболов Линија Крап 50 M 100 M Супер Силен Лидер на Карбонски Влакна Saltwater Летаат Риболов Линија Monofilament Спецификации :
1.Материјал : Fluorocarbon Риболов Линија
2.Должина : 50 M 100 M
3.Висока Јачина Повлече Сила
4.Добра отпорност на абење
5.Брзо Сечење Вода
Пакет Листа : 1 * Риболов Линија

Декларираните карактеристики

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Бренд Име:
loogdeel
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
004
Обликот:
Ниво
Материјал:
Fluorocarbon
Метри:
50m/100

Поврзани производи