2017 Нови Акрилик Плетени Солидна Бронзирање Beanies За Жени Мажи Неколку Едноставни Модни Шапка Отворено Топло Згусне Капи Зима
Ново - 49 %

2017 Нови Акрилик Плетени Солидна Бронзирање Beanies За Жени Мажи Неколку Едноставни Модни Шапка Отворено Топло Згусне Капи

Залиха
DEN 354.24
DEN 180.00
Износот:


Производ параметри :
материјал : 100% акрил
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Titmsny
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Отворено Топло Згусне Капи Зима
Тип На Објект:
Skullies & Beanies

Поврзани производи