БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 13*34MM 24PCS/МНОГУ ЦИНК ЛЕГУРА ШАРМ АКРИЛИК ШАРМ РИБА КОСКА CHAMRS ЗА НАКИТ ИЗНАОЃАЊЕ ЗА ЃЕРДАН ХРИВНИЈА
Ново - 25 %

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 13*34MM 24PCS/МНОГУ ЦИНК ЛЕГУРА ШАРМ АКРИЛИК ШАРМ РИБА КОСКА CHAMRS ЗА НАКИТ ИЗНАОЃАЊЕ ЗА ЃЕРДАН ХРИВНИЈА

Залиха
DEN 161.76
DEN 121.00
Износот:


Материјал : Акрилик
Големина : 13*34 MM
Боја : Мешани
Количина : 24 Pcs
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
JYS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BD-494-5
Материјал:
Пластични

Поврзани производи