Моден Дрво Шема 25MM Магнет Етерично масло Diffuser Алка Нараквица од Нерѓосувачки Челик Круг Арома Парфем Locket Закачам
Ново - 5 %

Моден Дрво Шема 25MM Магнет Етерично масло Diffuser Алка Нараквица од Нерѓосувачки Челик Круг Арома Парфем Locket Закачам

Залиха
DEN 275.52
DEN 262.00
Износот:


Моден Дрво Шема 25 MM Магнет Етерично масло Diffuser Алка Нараквица од Нерѓосувачки Челик Круг Арома Парфем Locket Закачам
Информации За Објектот
Предмет тип : Етерично масло diffuser закачам
Големина : 25mm
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик
Отворен метод : Магнет
Забелешка : Секоја алка слободни 6pc поправи подлога и 1pc opp вреќа
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
Како да се Купат
************************************************************************
Пакет
***************************************************************************
Превозот
***************************************************************************
&Drop Превозот :
Ние Обезбедуваме капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница информации.Ефикасна и безбедна.
&Превозот Цена :
Ние нудиме сите видови на превозот методи,како пост воздух mail,E-пакет,DHL,EMS и така натаму.зависи од дестинацијата и цел износ.ако сакате да одредите превозот метод,ве молиме да обрнете превозот цена.

Враќање/Поврат
*************************************************************************** >Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации *************************************************************************** ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
F0019
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
етерично масло locket закачам
Парична казна и мода:
Моден
отворен метод на locket:
Магнетно
големина на locket хривнија:
25mm
is_ прилагодени:
Yes
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот

Поврзани производи