50pcs/многу Риболов Плови Плувка Запира Простор Грав Конектори Море Saltwater Риболов Алатки Опрема Пластика Метал НОВ СЕТ

50pcs/многу Риболов Плови Плувка Запира Простор Грав Конектори Море Saltwater Риболов Алатки Опрема Пластика Метал НОВ СЕТ

Залиха
DEN 118.56
Износот:


50pcs/многу Риболов Плови Плувка Запира Простор Грав Конектори Море Saltwater Риболов Алатки Опрема Пластика Метал НОВ СЕТ
Совети :
Забелешка : ве Молиме оставете ги вашите Име и презиме и Детални Адреса .
Повратни информации : ве Молам оставете 5 ѕвезди и Позитивни Повратни информации ако се Задоволни , ве Молиме Контактирајте со нас доколку Не сте Задоволни пред спор или негативни повратни информации.
Гаранција : 60 дена( 90 дена), Не се Добиваат , ние Испрати или Наплата .
Пакување, Вклучувајќи :
50pcs/многу*Риболов Плови
Опис : Име : Риболов Плови Простор Грав Тип : String Кука Материјал : Пластични&S tainless Челик се Користи за да се балансираат возен swivels заклучување на snap. Зајакнување на врската помеѓу риба линија и риба род. Кога ќе го користите, помине риболов линија иако прстен во центарот, а потоа плувка ќе риболов линија. Детали За Производот :

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Риболов Плови
Лебдат Опашка Тип:
Намалување Опашка
Тип:
Риболов Плови
Бренд Име:
DONQL
категорија:
Вертикална Шамандура
Позиција:
Езеро
Обликот:
Риболов Простор Грав
Големина:
about 14-20mm (Length)
Пластични Тип:
ABS
Плови Тип:
Дното Риболов Плови
Материјал:
нерѓосувачки челик + пластика
Број На Модел На:
Запира Простор Грав
Име 1:
Риболов Плови
боја:
Црвена, Жолта , Сина
Функција:
плови конектор
Име 3:
риболов справи
Име 4:
риболов додатоци
Името 5:
Риболов Простор Грав
Плувка Дијаметар:
околу 5mm
Количина:
50pcs/многу

Поврзани производи