Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs 20mm 25мм црна ПОМ рака тока пластични прилагодливи тока за торба багаж M036-25X25

Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs 20mm 25мм црна ПОМ рака тока пластични прилагодливи тока за торба багаж M036-25X25

Залиха
DEN 936.00
Износот:

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Црна пластика тока M036-25 X25 : тока внатрешна ширина е 25мм, прстен внатрешниот ширина е 25mm M036-25 : тока внатрешна ширина е 25мм, прстен внатрешниот ширина е 20mm M036-20 X25 : тока внатрешна ширина е 20mm, прстен внатрешниот ширина е 25mm Maxima се повлече податоци : 60kgs Можете да нарачате еден објект или мешани предмети. Ние ќе ви испратиме M036-25 X25 само ако цел да не се споменува

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Функција:
пластични слајд тока
Пластични Тип:
PP
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
M036-25X25

Поврзани производи