20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки
Ново - 25 %

20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки

Залиха
DEN 645.60
DEN 484.00
Износот:


20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки
Опис На Производот Предмет Тип : Прстенот Со Дијаметар : Стан. 2.5 cm Количина : 20 парчиња/set Шема и боја : Испрати по случаен Состојба : 100% сосема нов Пакет Вклучува : 20 x LED трепка Цртан филм Прстен 1. Изработени од мек, желе-како материјал. 2. LED светло, Трепкање, Светкави & Блескав во темница. 3. Одличен додаток за танц партија, ноќта на Вештерките, ритла, концерт, прилики или било каде што има дим средина да се покажат овие flashy светлина-up прстени. 4. Совршен подарок за деца и возрасни. 5. Батериите се вклучени.
20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки
20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки
20pcs Симпатична Цртан филм Трепка Прст Прстен LED Светло Сјај Прст Прстен Накит Партија Во Црна Ноќ Трепка Сјај Деца Играчки

Декларираните карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
Број На Модел На:
PTL5023*20
Блескав Време:
24 часа околу
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
категорија:
LED
C:
multicolor

Поврзани производи