Луксузен Бренд NAVIFORCE Mens Мода Спорт Часовници Мажите Кварц Часовник Човек Кожа Водоотпорен Воена Зглоб Види relogio masculino
Ново - 47 %

Луксузен Бренд NAVIFORCE Mens Мода Спорт Часовници Мажите Кварц Часовник Човек Кожа Водоотпорен Воена Зглоб Види relogio masculino

Залиха
DEN 1448.16
DEN 768.00
Износот:


Луксузен Бренд NAVIFORCE Mens Мода Спорт Часовници Мажите Кварц Часовник Човек Кожа Водоотпорен Воена Зглоб Види relogio masculino
- Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
- Во светот превозот, освен области исклучени кликнете на Превозот и плаќања за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Русија Федерација, обично трае околу 25~50 дена, Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил , обично трае околу 30~60 дена. Pls им овозможи мало задоцнување.
Гаранција
1 година гаранција, купи со доверба.
Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме точни.
Ако'повторно не се задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа
Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ве молиме Не'т двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
NAVIFORCE
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Должина:
25cm
Бендот Ширина:
24mm
Број На Модел На:
NF9124S NAVIFORCE Види Мажи
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Екранот:
Аналогни
Состојба:
Нов со ознаки
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
кожа за на рака:
водоотпорен види
види:
часовникот
montre homme:
адвокатско часовници врвен луксуз
relogio NAVIFORCE:
relogio masculino
saat:
erkek kol saati
рачен часовник:
Dropshipping
мажите се види:
машки види

Поврзани производи