Натпревар-Право на Жените Макси Ѓердани & Приврзоци Изјава Долг Костим Џемпер Ѓердан со Круг Pendant за Жените Накит SP107
Ново - 30 %

Натпревар-Право на Жените Макси Ѓердани & Приврзоци Изјава Долг Костим Џемпер Ѓердан со Круг Pendant за Жените Накит SP107

Залиха
DEN 136.32
DEN 96.00
Износот:


Натпревар-Право на Жените Макси Ѓердани & Приврзоци Изјава Долг Костим Ѓердан со Круг Pendant за Жените Накит SP107

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
SP107
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Стил:
Тренди
Бренд Име:
натпревар-право
Pendant Големина:
NO
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
NO
Функција:
NO
накит:
Накит
Pendant:
макси ѓердан
ѓердани & приврзоци:
ѓердан жени
долг ѓердан:
изјава ѓердан
Ѓердани Приврзоци:
Ѓердани
acessorios:
Најголемиот Дел Цена
Пад на превозот:
Трговија на големо
Змија Синџир:
Круг
Должина:
78cm

Поврзани производи