2017hot 360 степени Мини Tripod Топката Главата Ballhead 1/4Завртка Ротари Планината се Залагаме За dslr фото DV Камера Додатоци Црна Фото Студио
Ново - 18 %

2017hot 360 степени Мини Tripod Топката Главата Ballhead 1/4Завртка Ротари Планината се Залагаме За dslr фото DV Камера Додатоци

Залиха
DEN 203.04
DEN 167.00
Износот:

modname=ckeditor Драг Пријател, За производ, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најновите цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме за вашата поддршка! Опис : Состојба : 100% сосема нов
Боја : Црна
Материјал : Пластични + метал
Производ големина : Висина : 55мм, дното дијаметар : 29mm
Навој дијаметар : 1/4 инчи
Пакетот вклучува :
1x Tripod Ballhead Стојат

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Esddi
Број На Модел На:
116636

Поврзани производи