6PCS/Многу 9mm Мешани 40910 40913 40916 40917 40918 40919 за Компатибилен Dymo Д1 Етикета Лента
Ново - 12 %

6PCS/Многу 9mm Мешани 40910 40913 40916 40917 40918 40919 за Компатибилен Dymo Д1 Етикета Лента

Залиха
DEN 1007.52
DEN 887.00
Износот:


I. Основни Детали
II. Спецификација
III. Производ Функција
1. 100% компатибилен
2. Совршен labels одлуки
3. Одлична етикета перформанси
4. Целосна Серија
5. ОЕМ е можно
6. Шарени пакет
IV. Производ Предност
Зошто да изберете нашите производи?
1. Ние имаме млад, паметен и иновативен тим
2. Остри цена
3. Spoltless квалитет
4. Професионални
5. Брзо и вистински испорака
6. Подобро Sercice
V. Повратни Информации

Декларираните карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
40910 40913 40916 40917 40918 40919
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
мешана боја

Поврзани производи