ЈИ Ултра Камера Со 16G Картичка Цртичка 2.7 К Резолуција A17 О7 Dual Core Чип, Гласовна Контрола light sensor 2.7 инчен Widescreen Сите-стакло
Ново - 22 %

ЈИ Ултра Камера Со 16G Картичка Цртичка 2.7 К Резолуција A17 О7 Dual Core Чип, Гласовна Контрола light sensor 2.7 инчен Widescreen

Залиха
DEN 5999.52
DEN 4680.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
16g
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Екранот Размер:
16
Интерфејс:
USB2.0
Макс Надворешна Меморија:
128g
Специјални Функции:
Циклус Снимањето,Ноќ Визија,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Широк Динамички Опсег,Глас,Микрофон,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Видео Формат:
MPEG-4
GPS logger:
Никој
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Пиксели:
500Mega
Видео Кодот:
H. 264
Слики Сензор:
Sony CCD
Број На Леќи:
1
Агол На Гледање:
105°-140°
Екран На Допир:
No
Батеријата:
Вграден-во
Оригиналниот Пакет:
Yes
Рамки Во Секунда:
60
Бренд Име:
yi
Камерата Резолуција:
1920x1080
OSD Language:
Англиски
Големина На Дисплеј:
2.7
Чипсет Производител:
Hi
Пакет:
Камерата+16G Картичка+Dual Автомобил Полнач
Фиксна Форма:
Лепило 3М / Вшмукување Чаша Планината Заградата

Поврзани производи