Бела Големи Модни Луксузни Накит Кутија 6 Слоеви Огледува се Справи со Кабинетот Armoire Прстени, Нараквици Ѓердан Пакување Кутија ZG241

Бела Големи Модни Луксузни Накит Кутија 6 Слоеви Огледува се Справи со Кабинетот Armoire Прстени, Нараквици Ѓердан Пакување

Залиха
DEN 5279.52
Износот:


PLS СЕ ЗЕМЕ ПРЕДВИД ДЕКА НАКИТ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ!!!
Детали за производот : Со Многу Убава Форма и Дизајн
• Бренд име : РОУЛИНГ
• Состојба : Brand New Без ознаки
• Материјал : Делукс синтетички кожа ентериер(не вистинска кожа, но премиум синтетички СТП кожа)+Сомот поставата+Висок Квалитет фланелен боксери внатрешни работи
• Големина : прибл. Околу 30x17x33 CM
• Опис : Карактеристики погодно прегради,со Црна и Бела СТП Материјал и меки кадифени поставата внатре!
- Горниот фах : 1 посебна прстен holdup оддел, 6 слотови за прстени cufflinks и др. и 1 празен дел за други накит.
- 5 фиоки која може да се справува со сите видови на накит.
Првата фиока : 20 мали слотови за прстени, studs, обетки и така натаму.
Втората фиока : 12 средна големина слотови за повеќе му припаѓа.
Трето фиока : 4 долго слотови за ѓердан и слично.
Натаму фиока : 2 големи прегради за зголемување на персоналот како што се нараквици.
Fith фиока : 1 за голем празен простор за нешто што сакате. (Внатрешна големина : 18x14.5x3cm)
- 2 странични врати со 8 метални куки која држи ѓердан, обетки, нараквици и така натаму, исто така, имаат торбичка под куките секоја страна.
- Со рачка на врвот на случајот
- Добар квалитет rosegold слој за затворање зголемената безбедност.
- Безбедно пакет : дебела брановидни картон како подарок кутија.
Pls се земе напомене дека поради светлосни ефекти и следење на светлината и др., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
кожа
Објектот Тежина:
4000g
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Висина:
33cm
Производ Карактеристики:
Модни Луксузни Накит Кутија
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
17cm
Број На Модел На:
ZG241WHITE

Поврзани производи