HARBLL 2 ПАРЧИЊА Автомобил Фиксна Пролет Метал сврзувачки елементи во Собата За Сите Авто Воздух Филтер за Домување Електрична Безбедност Кутија
Ново - 5 %

HARBLL 2 ПАРЧИЊА Автомобил Фиксна Пролет Метал сврзувачки елементи во Собата За Сите Авто Воздух Филтер за Домување Електрична

Залиха
DEN 319.68
DEN 304.00
Износот:

Производот Се Покаже 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена во нормално време. 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Нормално, ние ќе ја испрати од Кина Пост да повеќето земји со бесплатен превозот. Ако сакате ни да се испрати од DHL,UPS-от и сл ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на најевтиниот превозот стапки. Превозот Превозници : Песна Цел : www.17track.net Враќање/Поврат : 1.Ако имате дефект на стоки, сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пратката. Сите се врати стоката мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија на врати стоката. 2. Ние ќе рефундирање на парите да ти кога ќе се врати стоката. Или замени стоката за вас. 3. Некаде Воздухопловната пропушти некои поштенски, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашите производи. 4. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас. 5.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : "Ние ќе работиме со вас за да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни Повратни информации, за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку (Моите Пораки) или (Прашајте го Продавачот Прашања), Трговија менаџер, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши било каков проблем и да ги задоволи вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Боја Име:
2 ПАРЧИЊА Број 1, 2 ПАРЧИЊА Број 2, 2 ПАРЧИЊА Број 3, 2 ПАРЧИЊА Број 4, 2 ПАРЧИЊА Број 5, 2 ПАРЧИЊА Број 6, 2 ПАРЧИЊА Број 7, 2 ПАРЧИЊА Број 8, 2 ПАРЧИЊА Број 10, 2 ПАРЧИЊА Број 11
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
HARBLL
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Метал

Поврзани производи