Kacakid 2017 Пролет, Есен Бебе Момче Господин Одговараат Кошула + 2 парчиња Фармерки Долг Ракав Т-маица Детска Облека Панталони Деца го
Ново - 21 %

Kacakid 2017 Пролет, Есен Бебе Момче Господин Одговараат Кошула + 2 парчиња Фармерки Долг Ракав Т-маица Детска Облека Панталони

Залиха
DEN 632.16
DEN 499.00
Износот:

Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.5" 18-24m 95 48/18. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Имајте пријатен шопинг ден!
Промени Продавница
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Врз основа на досегашното искуство. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.7" 6-9m 80 44/17.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Ако ви се допаѓа Смени Продавница ,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
Ви благодарам многу!!! ^-^
Kacakid 2017 Пролет, Есен Бебе Момче Господин Одговараат Кошула + 2 парчиња Фармерки Долг Ракав Т-маица Детска Облека Панталони Деца Поставите Големината на Врвот должина Биста Панталони должина Возраст се Препорачува 70 42/16. Земавме овие фотографии од самите себе. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.3" 9-18 милиони 90 46/18.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.4" 51/20" 2-3t Забелешки : 1.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Се надевам на разбирање.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Бренд Име:
Kacakid
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Облека Поставува
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Поврзани производи