WPAITKYS Круг Сини Кристал Сребрена Боја Свадба Накит Сетови За Жените Pendant Ѓердан Обетки Бесплатен Подарок Кутија
Ново - 45 %

WPAITKYS Круг Сини Кристал Сребрена Боја Свадба Накит Сетови За Жените Pendant Ѓердан Обетки Бесплатен Подарок Кутија

Залиха
DEN 719.52
DEN 396.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JS1253
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Главниот Камен Боја:
Сина
квалитет:
ААА
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes

Поврзани производи