EverShine,Дијамант ВезПортретСлика на Rhinestones,Дијамант Мозаик Маска Полн Плоштад Кристал Везана Занает Дома Декор
Ново - 30 %

EverShine,Дијамант ВезПортретСлика на Rhinestones,Дијамант Мозаик Маска Полн Плоштад Кристал Везана Занает Дома Декор

Залиха
DEN 307.20
DEN 215.00
Износот:

Ние ќе ја испрати на парцели за вас, како и вашиот бара пратката начини. ефектот на малата големина и не е прекрасна, тоа е само за забава на деца и практиката на новодојденци. можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате! Што треба да знаете дијамант слики ние продаваме е со добар квалитет, нашата намера е да им овозможи на потрошувачите да се најпознатите исклучителна дијамант сликарство.Бидејќи ние сме фабрика директна продажба,најниска цена,најдобар квалитет., улица, град, регион и држава, во спротивно вашата parcelmight веројатно се вратија!
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние нудиме четири начини на транспорт во вкупниот, тие се EMS, Aliexpress Стандард Превозот, DHL и Кина Пост Воздухопловната. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.Откако ќе завршите, малку притиснете надолу дијаманти со рака или книга да се чува цврсто прикачен. Клиенти кои посебно сакам прекрасен ефект ве молиме изберете голема големина.Користете круг крајот да се држиме дијамант и малку притиснете надолу. Atention за руски Клиенти : 1. Затоа ве молам не слепо извршуваат евтини.
Почитувани DIY ентузијасти! : Секој пат кога можете да изберете Ever Shine е довербата, а ние секогаш ќе не заборавајте ентузијазмот и одговорност. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при правењето на плаќање. Уживајте во вашата шопинг!
Бренд име : Тип : Дијамант Везови Портрет Вежба Област : 100% полн плоштад дијамант вез За дијамант количина : повеќе од 30% екстра смола дијамант дијаметар на дијамант : 2,5 mm За дел дијамант : дел 9 и дел 13 На големина на слика : 20x20cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm Внимание : Обично, сложени шарени picutures со деликатна детали треба поголема големина за да го изразат тоа е во деталите.
Земја, Вообичаено, Пристигнуваат Време руската ederation 15~40 дена сад 16~21 дена Шпанија 15~40 дена Франција 15~40 дена Обединетото Кралство 11~20days Холандија 15~40days Други 15~60 дена
1. Пинцети може лесно да се клип три дијаманта , се држи толку брзо. Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 1-5 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата информации. Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Пополнете пенкало со лепак,Putthe дијаманти во чинија. Сега меѓународната логистика е многу скапи, така лош квалитет на производи ќе биде пониска цена. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине на negotive и неутрални повратни информации.Солза освен делумно filmand стап дијамант на платно според соодветниот број.Соодветниот симбол табела ,се Најде на дијаманти ќе wantto паста.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm rolled bag, 30x30cm rolled bag, 40x40cm rolled box, 50x50cm rolled box
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
EverShine
Pasting Област:
Целосна
Тип:
Дијамант везови портрет
Ткаенина Тип:
Платно
Платно карактеристики:
HD печати;Висок квалитет
Дијамант големина:
2.5x2.5mm
Големина на слика:
20x20cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm
Комплет Вклучува:
Печатени платно,Доволно дијаманти, алатки
алатка:
Пинцети,Фах,Пенкало,Две Лепак
Примена:
почеток/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант Дел:
9section и 13section
кодот на производот:
V2529

Поврзани производи