Чевли Жена Чизми Автентични Кожа Zip се Лизга на Дами Глуждот Чизми Женски Пролет/Есен Обувки (К02)
Ново - 40 %

Чевли Жена Чизми Автентични Кожа Zip се Лизга на Дами Глуждот Чизми Женски Пролет/Есен Обувки (К02)

Залиха
DEN 4488.00
DEN 2693.00
Износот:


Добредојдовте на Нашата продавница !
Големина на :
Благодарение на луѓе од различни земја има различни велејќи на големината,ние ви препорачуваме да се измери вашата нога должина и следете ги нашите големина на табелата.
Време На Испорака :
Чевли ќе се испрати во 2-7 дена по плаќање помина.
Ако чевли се надвор од акциите,ние ќе ве контактираме.
Цел Поништување На :
Ако сакате да ја откаже нарачката ,ве молиме изберете причината другите.Ова е многу вид помош за нас.
Превозот :
Таму се три опции : E-пакет,Aliexpress Стандард Превозот,Русија Експрес-SPSR.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,сите проблеми може да се преговара и да се решат .
ние се заинтересирани за обезбедување на висок квалитет удобни чевли за жени и деца од денот го отворите оваа продавница,ние работевме многу напорно да работат за него ,и вреден човек треба да се почитува . Се повеќе убаво за нас.
Спорот :
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот ,таму си други ефикасен начин за да ги реши вашите проблеми.
Пакет :
пакување е доволно силна за грубото ракување.
Вредност :
ние напишете вредност под 20 долари за да се избегне дополнителен данок.
Боја разлика :
Ќе има мала разлика помеѓу слики и вистински чевли поради светлина ефект и разни екран .

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
к02
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
IMTER
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
pigskin
Моден Елемент:
Тока
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Тип На Објект:
жените е полу-чизми
боја:
кафе чизми
чевли нас големина:
4.5,5,6,7,8,9,10
подигнете стил:
вистински кожени чизми жени
Подигнете Тип:
жените кожени чизми
Сезоната:
жените есенски чевли
Модел Бр.:
К02 дами глуждот чизми
Пол:
жените Чизми,жените чевли,чевли жена,женски обувки

Поврзани производи