Мажи Жени Унисекс Плетени Капа Beanie Капче Морнар Капа Ткаенината Brimless Гроздобер Ретро Морнарица Црна, Сива Солидна Мода Нови 904-A080
Ново - 20 %

Мажи Жени Унисекс Плетени Капа Beanie Капче Морнар Капа Ткаенината Brimless Гроздобер Ретро Морнарица Црна, Сива Солидна Мода

Залиха
DEN 479.52
DEN 384.00
Износот:


Мажи Жени Унисекс Плетени Капа Beanie Капче Морнар Капа Ткаенината Brimless Гроздобер Ретро Морнарица Црна, Сива Солидна Мода Нови
Оваа точка е за една капа.
Големина : 56-59cm/22ри и 23ти.2 инчи
Материјал : волна помеша
Боја : сива, темно сива, црна, морнарско
SKU : 904-A080

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
904-A080
Стил:
Повик
Бренд Име:
udarnik
Материјал:
Волна Помеша

Поврзани производи