1Pc 3cm Дупки Мраз Мувла Бар Пијат Виски Сфера Круг Топката Ice Cube Создателот Мраз Фах Мувла Бар Алатка Кујна Gadget 5
Ново - 5 %

1Pc 3cm Дупки Мраз Мувла Бар Пијат Виски Сфера Круг Топката Ice Cube Создателот Мраз Фах Мувла Бар Алатка Кујна Gadget 5

Залиха
DEN 128.64
DEN 122.00
Износот:


Материјал : пластика
Боја : автоматски
Мувла Големина на : 24*7.5*3.5 cm
Мраз топка со дијаметар : 3cm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Пакет се вклучени : 1*Мраз Мувла

Декларираните карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
сертификација:
LFGB
Пластични Тип:
PS
Бренд Име:
newcomdigi
Број На Модел На:
qJJCFYJ108yy999
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Поврзани производи