R2A15120 R2A15120FA QFP-44 1PCS НОВИ
Ново - 5 %

R2A15120 R2A15120FA QFP-44 1PCS НОВИ

Залиха
DEN 44.16
DEN 42.00
Износот:


R2 A15120 R2 A15120 FA QFP-44 1 PCS НОВИ

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YUXINYUAN
Број На Модел На:
R2A15120 R2A15120FA QFP44
is_customized:
Yes
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
чип
Контакт Оптоварување:
QFP
Употреба:
TV
Напон:
V

Поврзани производи