1PC 8ML лак Шише со Четка Refillable Празни Козметички Containor Транспарентен Стаклено шише Помине Уметност Нокти Алатки

1PC 8ML лак Шише со Четка Refillable Празни Козметички Containor Транспарентен Стаклено шише Помине Уметност Нокти Алатки

Залиха
DEN 162.24
Износот:


Добредојдовте на Right2 Save!
1 PC 8 ML лак Шише со Четка Refillable Празни Козметички Containor Транспарентен Стаклено шише Помине Уметност Нокти Алатка
Карактеристики :
100% сосема нов.
10ml лак шише, Совршен за чување на лак
Капацитет : 8ml
Материјал : Стакло шише + Пластична капа
Пакет Iist :
1 x Празни лак Шишиња
НИ 1.99 / пакет НАС 1.98 / пакет НАС 6.98 / парче НАС 1.95 / торба
НИ 3.55 / торба НИ 2.4 / торба НИ 2.69 / парче НАС 1.41 / пакет
Ве молиме проверете ги следење на информации за teacking веб-сајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,e-mail,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefully
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,
ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, купувачот ќе биде одговорен за
враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на
врати објектот.
Објектот ќе бидат испратени во рок од 24-72 Бизнис часа по уплатата confirmaiton.(Со Исклучок На Викенд
& Одмор).Ако имате барање, како што се боја,адреса и така натаму,ве молам само да ни оставите порака,тогаш
ние ќе го организираме како вашето барање.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете
вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат

Декларираните карактеристики

Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
празни лак шишиња
Големина:
8ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Поврзани производи