Новиот Дизајн Добра Форма ONEFENG Топла Продажба на Евтини Цена Crossdresser Лажни Вагината Panty за Мажи Трансвестит Cosplay Влечете Кралицата
Ново - 27 %

Новиот Дизајн Добра Форма ONEFENG Топла Продажба на Евтини Цена Crossdresser Лажни Вагината Panty за Мажи Трансвестит Cosplay

Залиха
DEN 921.12
DEN 672.00
Износот:

Име : крстот облекување гаќи
Материјал : памук
Боја : беж, црна
Големина : S,M,L,XL,XXL (стандардно : L, или кажете ни кажете која големина сакате, ви благодарам!)
Тежина : околу 50g/pc
Одговараат за : транссексуалци, крстот салон
Детали :Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ONEFENG
Тежина:
about 50g/pc
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Количина:
1 Парче
Број На Модел На:
cdp
боја:
Беж,црна
Сертификат:
SGS ФДУ
производител:
Yes
кориснички:
Yes
одговараат за:
Транссексуалци, крстот салон
живот:
2-6 години
квалитет:
Врвен квалитет
Потекло:
Кина
Функција:
lifelike
Име:
Крстот облекување гаќи

Поврзани производи