Нови 2017 топла 44mm велосипед слушалки заострените Планина патот велосипед за миење имајќи threadless 118g сино, црвено црно 5 бои велосипед делови
Ново - 29 %

Нови 2017 топла 44mm велосипед слушалки заострените Планина патот велосипед за миење имајќи threadless 118g сино, црвено црно

Залиха
DEN 1205.28
DEN 856.00
Износот:


Детали
Производ : Велосипед Велосипед Конусна сад во собата ,слушалки Threadless полу-внатрешна слушалки Тежина : 118g/set Материјал : 6061 AL-T6 целосен сет ЦПУ машински Горниот дијаметар : 44 X30mm Дното дијаметар : 56 X39.8мм висина на Оџакот : 7.5+2=9.5 mm Лежишта : 2 Запечатени кертриџ brarings Боја : црвена/црна/сина/златниот/Титаниум

Декларираните карактеристики

Материјал:
6061AL-T6 целосен сет ЦПУ машински
Висина:
7.5+2=9.5 mm
Бренд Име:
BIKELEE
Големина:
44mm
Создаден Diamete:
44 mm
Надворешен дијаметар:
56 mm
Тежина:
about 118 g/set
Број На Модел На:
KTHS-03
Производ:
Велосипед Велосипед Конусна сад во собата
Product1:
Велосипедот Слушалки
боја:
црна/црвена/сино/златниот/Титаниум
Топ Дијаметар:
Дното дијаметар:
Магацинот висина:
Користат За:
Планината патот велосипед

Поврзани производи