4 Порта Влез 1 Излез Аудио Видео AV РКА се Префрлите Switcher Селектор Кутија Нов Пад на Превозот
Ново - 17 %

4 Порта Влез 1 Излез Аудио Видео AV РКА се Префрлите Switcher Селектор Кутија Нов Пад на Превозот

Залиха
DEN 506.40
DEN 420.00
Износот:

Ова е 4 port Аудио и Видео Switch 4-група на текст и 1-група излез. Користи високо-квалитетни компоненти и напредни коло техники за дизајн. Изолација, излезниот сигнал не е искривена не се мешаат едни со други. Бидат погодни за семејството, хотел, караоке, шопинг, училиште, фабрика, и така натаму.
Спецификации : Видео Аудио Влез Лост Отпор VS0.8-1.0 Vp-p/75Ω 2 V/(RMS)/47 KΩ Излез Лост Отпор VS0.8-1.4 Vp-p/75Ω 2 V/(RMS)/1 KΩ Поддршка 50 Hz-5.5 MHz 10 Hz-20 KHz,0d B Input Конектор 4 4(L+R) Излезниот Приклучок 1 1(L+R) Големина : 13.6 cm x 10cm x 4.3 cm Боја : Црна

Декларираните карактеристики

Компјутерски Конекции:
4 порти
Број На Модел На:
USB3.Од 0 до mSATA адаптер картичка
Пакет:
No

Поврзани производи