2017 Мода Накит 7 Чакра Исцелување Меч Природен Камен Приврзоци Изјава Neckalce Жените Женски Синџир Шарм Ѓердани Подарок
Ново - 20 %

2017 Мода Накит 7 Чакра Исцелување Меч Природен Камен Приврзоци Изјава Neckalce Жените Женски Синџир Шарм Ѓердани Подарок

Залиха
DEN 151.20
DEN 121.00
Износот:


Ви благодариме за да ја посетите нашата продавница
Голема цел, Голем Попуст!
Брза Испорака

Добредојдовте на нашата продавница :
2017 Мода Накит 7 Чакра Исцелување Меч Природен Камен Приврзоци Изјава Neckalce Жените Женски Синџир Шарм Ѓердани Подарок
Опис :
Име : Камен Дрво Pendant Ѓердан
Материјал : Природен Камен ,од не ' Рѓосувачки челик синџир
должина на синџирот : за 49cm
Боја : како на сликата шоу
Пакет : 1 парче во една opp вреќа,во меур торба
Објектот Се Покаже Слика :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака :
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест) Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи се уште може да го испрати назад.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Pendant Големина:
околу 4.5 cm
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
NE100902
Обликотшема:
Плоштад
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Декорација

Поврзани производи