ACEPERCH Секојдневен Bolsos Mujer Crossbody Кеси За Жените Кеси Дизајнер Bolsa Feminina Солидна Водоотпорен Најлон Гласник Кеси
Ново - 49 %

ACEPERCH Секојдневен Bolsos Mujer Crossbody Кеси За Жените Кеси Дизајнер Bolsa Feminina Солидна Водоотпорен Најлон Гласник Кеси

Залиха
DEN 1055.04
DEN 538.00
Износот:

Ние само брод да се потврди цел адреси.Сите производи слики биле однесени во вид. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Боја на слики може да бидат малку различни од реалниот производ поради снимањето интензитет на светлина и боја поставката на секој поединец да го следи. 23 x 9 x 15cm
Нето тежина : околу. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ако не може да се прифатат мал боја разлика, ве молиме не поставувајте цел. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 230g
Тип : Торба & Crossbody Торба
Облик : Вертикална Плоштад
Цврстина : Мека
Пол : Жените и Мажите
Број на Рачки/Ремени : Никој
Додатоци : Никој
Рака : Прилагодлив
1 x Чанта
1.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Време На Испорака :
1.
На високо-одделение Најлон материјал, здравје, заштита на животната средина носат-отпор издржливи, може да се задржи вашата картичка или пари или било какви други работи во тоа каде се наоѓате, секој се допаѓа! тоа е доста удобен за вас да се оди на превозот или шета на улица или уживање на кафе во кафуле.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. па дајте му на вашиот живот удобност и леснотијата! тоа е доволно долго за секојдневна употреба. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Писмо,Да Ги Заклучуваат,Appliques,Синџири,Ruched,Ниту Еден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer
Обликот:
Повик Tote
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
AC0117
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Бренд Име:
Aceperch
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Поврзани производи