5.0 4Wire Resistive Екран на Допир Панел Digitizer за Prestigio Geovision 5500
Ново - 5 %

5.0 4Wire Resistive Екран на Допир Панел Digitizer за Prestigio Geovision 5500

Залиха
DEN 336.00
DEN 319.00
Износот:

HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . Ви благодариме
. Превозот и Ракувањето со Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел .Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Ние само се гарантира компатибилноста Топло совети ве Молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Различни производствени серии.
Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика. Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за EM S .Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување . Наплата&Размена Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи .Тоа?лл само да ви треба 1 минута Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .0" 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел Digitizer за Prestigio Geovision 5500
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : за Prestigio Geovision 5500
Таблет Компјутерите може да користат различни делови,
Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност. Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката . Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати на e Задоволство&Повратните информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис?s развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
5500
Бренд Име:
HengChu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За Prestigio

Поврзани производи