Нов Ковчег Лажни ноктите мода Бургундија личност Дизајни 24pcs Целосна Помине Совети Девојки Ballerinas ноктите Црвени украсување Вештачки
Ново - 1 %

Нов Ковчег Лажни ноктите мода Бургундија личност Дизајни 24pcs Целосна Помине Совети Девојки Ballerinas ноктите Црвени украсување

Залиха
DEN 51.36
DEN 51.00
Износот:


Производ шопинг водич
1, број : B07 2, боја : 11 бои на располагање 3, моделирање : Балерина(Ковчег) дизајн (ве молиме погледнете го модел pictuer) 4, бројот : 24pcs / торба (10 Големини) 5, ставете : предложената употреба на лажни нокти двострано налепници (не во овој продажен асортиман) 6, слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање Применливи опсегот
1, нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
2, употреба на сцена : девојка партија , бизнис банкет , мода paty , заводот.
Ноктите нанесете метод 1 , ќе бидат сите таблети на ноктите да се направи со лак на работ да се утврди како да се измени полна лепенка 2 , ја Сфати целата парче на мелење, се додека не е целосно во согласност со нивните нокти 3 , Користете професионално помине двострано лепило или лажни ноктите нанесете лепак 4 , Додека лепак е сува пред коренот од почетокот за да го залепите филм за да ја дотерате локацијата страна на леплива, не се сеќавам на врвот на врвот на ноктите 5 , Крстител со памук брис малку вода околу ноктите да нежно избришете лепилото
Воздухот mail
l примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната mail
l нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливи
Доставување информации
l ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презиме
l ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и држава
l Инаку, вашиот парцела може да се вратија!
Резервни прашања
l пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, e-mail сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купи
l ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка


Декларираните карактеристики

боја:
1Kit, 2Kit, 5Kit
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Бренд Име:
Прста остри совет
Број На Модел На:
B07
Примена:
Прст
Големина:
10 sizes
Количина:
24pcs / Комплет
Должина На Ноктите:
1.7-2,2 см (мин-макс)
Ноктите Ширина:
0.7-1.4 cm (мин-макс)
Материјал:
ABS

Поврзани производи