висок половината leggings жените Legging жени висока половината leggins ноќ дрво Уметност Печатени leggins Девојка leggins Секси Тенок Жените Панталони 095
Ново - 25 %

висок половината leggings жените Legging жени висока половината leggins ноќ дрво Уметност Печатени leggins Девојка leggins Секси

Залиха
DEN 485.76
DEN 364.00
Износот:

7 101 женска Облека Големина Конверзии ве Молиме Овозможи 2-3 cm Грешка- Европски 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 велика БРИТАНИЈА 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 Јапонија 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 НАС 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 НИ БУКВА XS S S M M L L XL XXL XXXL
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара
ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
висок половината leggings жените Legging жени висока половината leggins ноќ дрво Уметност Печатени leggins Девојка leggins Секси Тенок Жените Панталони 095
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 23-35 62-90 37-45 96-116 35. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.1 97 XXL 31-43 78-111 44-53 112-134 38. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.9 99 XXXL 33-45 82-116 46-54 116-138 39. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
За превозот
1. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат
заврши во рок од 3 дена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас.8 91 М 25-37 66-94 39-48 100-122 36. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.6 93 L 27-39 70-100 41-50 104-126 37.4 95 XL 29-41 74-106 42-51 108-130 38. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
OXOSEXY
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
SW095
Шаблон Тип:
Геометриски
дизајн:
тесни leggings
Вклучуваат:
тренингот legging за жени
Боја Стил:
Природна Боја
Знаци:
печати legggings
верзија:
Слаб,Тенок
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима

Поврзани производи