Durex Зајакот Вибратор G Место Бутане Dual-Раководител Електрични Дилдо Vibrators За Жени Секси Vibrating Секс Производи, Играчки За Жени
Ново - 26 %

Durex Зајакот Вибратор G Место Бутане Dual-Раководител Електрични Дилдо Vibrators За Жени Секси Vibrating Секс Производи, Играчки

Залиха
DEN 2006.40
DEN 1485.00
Износот:

modname=коцка modname=ckeditor
Durex Зајакот Вибратор G Место Бутане Dual-Раководител Електрични Дилдо Vibrators За Жени Секси Vibrating Секс Производи, Играчки За Жени
Карактеристики
1, Флексибилни вибратор тело : Вибратор окно може да биде флексибилен 45 ° во која било насока .Шапка
зајакот уво отвори залак во 90 ° .Возбудливиот и големо задоволство ќе го помине на вистинското место на
вашето тело.
2, Dual-главата Дизајн : може да масажа и го стимулира вагината и клиторисот, да ви помогне да најдете
повеќе задоволство
3, силни вибрации : тоа е стотици пати во секунда вибрации активира чувствителни
делови, придонесе кон врв
4, Динамичен фреквенција : слободен комбинација на тело како на ритам
3 вида на брзина и 4 видови на начини. Секој ритам ќе ги носи различни климакс
искуство
5, интимни дизајн, сите за вас : мека тело, моќен мотор вибрации, мазни линии,
6, mute : Кога се работи, звукот е помалку од 50 d B, заштита на вашата приватност
7, одличен материјал : тоа е лесно да се загрее на површината на материјалот, доближиме до реалната
температурата на телото, да ви даде подобро чувство,
8, водоотпорен : лесно за чистење, пред и по употреба на предложените темелно чистење,
чистење, ве молиме имајте на ум дека затегнете го капакот
9, користи 2 AAA батерија (не се вклучени), ве молиме имајте на ум дека правилна поставеност на
батеријата позитивни и негативни.
10, само едно копче, долго притиснете на прекинувачот машина, кратко притиснете е да го вклучите
вибрации ритам
Да купувачи 1.Квалификувани стоки ние продаваме е преку нашите долго време следење на квалитетот на производот и производството на материјали.Цената може да биде различен, но сигурен стоки ќе ви овозможи да се користи повеќе да се увери. 2.Сега, со цел да се подобри квалитетот на логистички услуги,Испраќање на стока од страна на регистрираниот пакет ,може да се избегне пакетот не треба логистика информации по напуштањето на Кина, купувачите можат да се провери стоката логистиката да се процени пристигнување време на шопинг платформа. 3.Со цел да се заштити вашата приватност, ние гарантираме за да испратите вашите производи во безбедна состојба. Пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и пол зборови. 4.Руските купувачи ве молиме имајте предвид дека, во согласност со барањата на руската Пост, примачот мора да биде полно име. Ве молиме пополнете го целосно име и презиме, адреса, телефонски како што се бара. Други земји купувачи, исто така, ве молиме внимателно да ги пополните точни примачот информации, вклучувајќи адреси, телефонски броеви и имиња. Горенаведените мерки е да се избегне враќање. 5.Ако не добиете пакет во рамките на 35-60 дена по испраќањето на стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и за време на испорака за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
1 pcs
Бренд Име:
Durex
Тип:
Зајакот
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Vibrators
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи